OPINIE

Kasia to fantastyczna i kompetentna, właściwa osoba na właściwym miejscu, z niezwykłym podejściem do dzieci (i rodziców). Wnikliwie obserwuje Maluszka już od progu.

Jej diagnozy są trafne, a terapia skuteczna, a przy tym jest realistką.

Nie naciąga, kiedy widzi, że dziecko sobie dobrze radzi i nie wymaga pracy.

Z całego serca polecam każdemu rodzicowi, który chciałby skonsultować swoje dziecko u profesjonalnego fizjoterapeuty (a powinniśmy wszyscy to robić po porodzie) lub potrzebuje rehabilitować swoje dziecko-nie zawiedziecie się

Mama Igi

Pani Kasia Sipko to rzetelny i doświadczony fizjoterapeuta.

Charakteryzuje się profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Ponadto Pani Kasia to miła i ciepła osoba ze świetnym podejściem do dzieci.

Moja córka już od ponad dwóch lat jest pod stałą i fachową opieką Pani Kasi, którą darzy dużą sympatią i zawsze bardzo się cieszy na spotkanie. Każda wizyta kończy się szczegółowym omówieniem wykonanych ćwiczeń, zastosowanej terapii itp. Nigdy nie lekceważy obaw/wątpliwości rodzica - słucha i wspiera. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Gorąco polecam Panią Kasię każdemu.

Mama Natalii

Szczerze polecam p. Kasie jest doświadczonym fizjoterapeuta.

Zawsze uśmiechnięta, pomocna, z indywidualnym podejściem do pacjenta.
Moja córka z zajęć wychodzi rozluźniona, zadowolona,  zaczyna odkrywać możliwości swojego ciała.

które mocno ją ogranicza. Więcej zwraca uwagę na przedmioty i dźwięki.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy p. Kasi  więc polecamy z całego serca.

Mama Julii

Pani Katarzyna Sipko prowadzi z moją córką Weroniką, cierpiącą na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD), od 6 miesięcy zajęcia z zakresu terapii MAES. Pani Katarzyna okazała się być doświadczonym rehabilitantem i wspaniałą terapeutką.

Po jakimś czasie uczęszczania na zajęcia u Pani Kasi, zauważyłam u Weroniki znaczna poprawę koordynacji ruchowej. 

Zaskoczeniem dla mnie była zmiana sposobu myślenia i podejmowania decyzji przez Weronikę. Innymi słowy: nie „kombinuje na skróty”, lecz pomyśli najpierw chwilę jak można rozwiązać sytuację wygodniej ,a nie szybciej.

Można to porównać do przechodzenia przez ulicę, gdy nie tylko ważny jest cel, czyli przejście przez nią bez oglądania się na jadące pojazdy, lecz najpierw ocena sytuacji i wybór odpowiedniego momentu, że można już przejść na drugą stronę.

Weronika z chęcią uczęszcza na zajęcia, z których wychodzi zawsze uśmiechnięta i zadowolona. Kto ma do czynienia z dzieckiem obciążonym MPD wie, że nie jest to takie oczywiste.

Polecam Panią Katarzynę jako profesjonalistkę, także za cierpliwość i rzeczowość. Potrafi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości rodziców.

Mama Weroniki

Pani Kasia jest jedna z lepszych rehabilitantów w Poznaniu.

Dzięki podejściu jakie ma dla dzieci (nie tylko z trudnościami ruchowymi) sprawia,

że dzieci, które są nie chętne do zajęć zaczynają ćwiczyć.

Zajęcia nie polegają na "odbębnieniu" 45 min, ale na jak największy zaangażowaniu dziecka.

Mój syn jest bardzo kreatywny jeśli chodzi o uniki od pracy na ćwiczeniach,

na szczęście Pani Kasia znajduje sposób nawet na takie urwisy

Mama Dawida